Notariskantoor Heijnen | Notaris Eijsden
Notariskantoor Heijnen: goede service, deskundig advies en scherpe tarieven. Notaris Eijsden. U bent altijd welkom voor een persoonlijk en juridisch advies.
notaris, notariskantoor, notaris heijnen
15234
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15234,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Notariskantoor Heijnen

Het notariaat in Eijsden kent een lange geschiedenis. In 1745 werd notaris mr. H. Dupuis tot eerste notaris van Eijsden benoemd. In 2001, 256 jaar later, werd notaris mr. W.M.H. Heijnen tot 12de  notaris van Eijsden benoemd. Eijsden is een uniek stukje Nederland. De gemeente Eijsden-Margraten grenst aan het Waalse en Vlaamse taalgebied. Bovendien is het de meest zuidelijke gemeente van Nederland. In dit uniek stukje Nederland vindt u notariskantoor Heijnen.
.
Notariskantoor Heijnen staat voor: goede service, deskundig advies en scherpe tarieven. U bent altijd van harte welkom op ons kantoor voor een persoonlijk en juridisch advies. Bovendien is het goed om te weten dat het eerste informatieve gesprek altijd vrijblijvend en kosteloos is.
.
U bent bij ons aan het juiste adres voor de volgende diensten:

Personen- of familierecht:
√    (levens)testamenten,
√    huwelijkse voorwaarden,
   partnerschapsvoorwaarden,
√    samenlevingscontract,
   schenkingen,
   verklaringen van erfrecht,
√    afwikkelen van nalatenschappen.

Onroerend goed:
   overdrachten van grond en huizen,
√    hypotheken,
√    verdelingen en splitsingen in appartementen.

Graag stellen wij ons voor

wim
Dhr. mr. Wim Heijnen

Notaris

Email: info@notariseijsden.nl

jef
Dhr. mr. Jef Augustin

Kandidaat-Notaris

Email: j.augustin@notariseijsden.nl

katja
Mw. Katja Janssen

Notarisklerk

Email: k.janssen@notariseijsden.nl

kitty
Mw. Kitty Koekkelkoren

Notarieel medewerkster

Email: k.koekkelkoren@notariseijsden.nl

sandra
Mw. Sandra Ruiten

Notarieel medewerkster

Email: s.ruiten@notariseijsden.nl

mia
Mw. Mia Kerckhoffs

Notarieel medewerkster

Email: m.kerckhoffs@notariseijsden.nl

robin
Mw. Robin Beckers

Notarieel medewerkster

Email: r.beckers@notariseijsden.nl

marit
Mw. Marit Heijnen

Notarieel medewerkster

Email: m.heijnen@notariseijsden.nl

sander
Dhr. Sander Janssens

Boekhouder

Email: s.janssens@notariseijsden.nl

Neem geheel vrijblijvend contact met ons op!

Contactgegevens
Notariskantoor Heijnen
Kerkstraat 19, 6245 CA EIJSDEN
.
Telefoon  : 043-4091477
Email        : info@notariseijsden.nl
.
Algemene voorwaarden
.

Contact Formulier